23. NEDELJA MED LETOM, 4.9. 2022

Objavil | 5 september, 2022

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Mati Terezija, redovna ustanoviteljica, v torek Zaharija, prerok, v sredo Regina, mučenka, v četrtek bo praznik Marijinega rojstva, v petek Peter Klaver, misijonar in v soboto Nikolaj Tolentinski, spokornik.

Danes teden bo 24. nedelja med letom.

Jutri začnemo verouk po urniku, ki je bil objavljen. Tudi na tem področju se držimo točnosti in urejenosti.

V četrtek bo praznik Marijinega rojstva, mali šmaren. Praznična maša bo ob 19.30. Udeležba velja tudi  za vse veroukarje in družine. Po sveti maši bo srečanje staršev birmancev.

V petek bodo začeli birmanci, botri in njihove družine, neposredno pripravo na prejem tretjega zakramenta uvajanja. Potekala bo združena z večernimi svetimi mašami.

Prihodnjo nedeljo bodo vaši darovi namenjeni za Zavod sv. Stanislava. Bog povrni!

Na voljo je nova številka tiskanih oznanil, Naš Rakek. Vzemite si jih pri izhodu, na mizi pri revijah.

OKLIC:

Ženin: MARTIN VADNU, kat., samski, po poklicu, mag. strojništva, sin  Marjana in Božene, roj. Bončina; ženin je rojen 22.2.1994 v Postojni, biva na Cesti pod Srnjakom 8, župnija Rakek.

in

Nevesta: PIA PIRNAT, kat., samska, po poklicu, dipl. babica, hči Janka, in Marinke, roj. Mrak; nevesta je rojena 13.5.1995 v Kranju, biva v Grgarju 66b, župnija Grgar.