24. NEDELJA MED LETOM, 12.9. 2021

Objavil | 30 september, 2021

Godovi  in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Janez Zlatousti, škof in cerkveni učitelj, v torek bo praznik Povišanja svetega Križa, v sredo spomin Žalostne Matere Božje, v četrtek Kornelij in Ciprijan, mučenca, v petek Robert Bellarmino škof in cerkveni učitelj in v soboto Jožef Kupertinski, redovnik.

Danes teden bo 25. nedelja med letom.

Poleg oznanjenih svetih maš, bo v četrtek v Ivanjem selu, še sveta maša za + Frančiško Pust, pokopano na Žalah v Ljubljani.

V prihodnjem  tednu, bosta sveti maši v ponedeljek in četrtek, v podružni cerkvi, v Ivanjem selu. V farni cerkvi bo potrebno zapliniti orgle in jih na novo uglasiti, zato bo cerkev zaprta. O tem obvestite še druge.

Prihodnjo nedeljo bo ofer za potrebe cerkve in župnišča. Bog povrni!

Prihodnjo nedeljo, 19.9., bo ob 10. uri, v sosednji, rakovški župniji, obhajal zlato mašo, p. Tomaž Podobnik. Vabljeni k slovesnosti.

• v ponedeljek ob 19.00:  – v zahvalo po namenu Karitas (I.SELO)

• v četrtek ob 19.00:       + Janez Hlad, obl. (I.SELO)
  • v soboto ob 19.00:        + iz družine Lovko

• v nedeljo ob 8.30:      – na čast sv. Antonu Padovanskemu