24. NEDELJA MED LETOM; 15.9. 2019

Objavil | 20 september, 2019

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri godujeta Kornelij in Ciprijan, mučenca, v torek Robert Bellarmino, škof in cerkveni učitelj, v sredo Jožef Kupertinski, redovnik, v četrtek Januarij, škof in mučenec, v petek se spominjamo Korejskih mučenecv, v soboto pa goduje Matej, apostol in evangelist.

Danes teden bo 25. nedelja med letom.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali dan služenja, ko bomo sveti maši podelili zakrament bolniškega maziljenja. Poskrbite, da bodo vsi starejši, ki sicer ne morejo v cerkev lahko prišli, zato jim omogočite prevoz, oziroma pokličite v župnišče. Po maši bo pogostitev v učilnici, kamor ste vsi starejši lepo povabljeni. V nedeljo bo od 7.45 naprej, priložnost za sveto spoved. Letos bo z nami g. Dragan Adam, duhovni pomočnik iz Planine. Prejem bolniškega maziljenja predpostavlja, da kristjan prej opravi sveto spoved, da je notranje pripravljen za prejem zakramenta.

• v ponedeljek ob 19.00:  + Angelca in Anton Bajt
    • v četrtek ob 19.00:        + Alojz in Janez Mlinar
    • v soboto ob 19.00:        + Ludvik, + iz družine Zalar

• v nedeljo ob 8.30:      + iz družin Gabrenja in Kovič.