24. NEDELJA MED LETOM; 15.9. 2019

Objavil | 20 september, 2019

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri godujeta Kornelij in Ciprijan, mučenca, v torek Robert Bellarmino, škof in cerkveni učitelj, v sredo Jožef Kupertinski, redovnik, v četrtek Januarij, škof in mučenec, v petek se spominjamo Korejskih mučenecv, v soboto pa goduje Matej, apostol in evangelist.

Danes teden bo 25. nedelja med letom.

Poleg oznanjenih svetih maš, bo v torek ob 19h še sveta maša za + Franca Kranjca, ob 7. dnevu

V torek po sveti maši bo v župnišču srečanje karitativne skupine, zato se tega srečanja udeležite vsi člani.

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali dan služenja, ko bomo sveti maši podelili zakrament bolniškega maziljenja. Poskrbite, da bodo vsi starejši, ki sicer ne morejo v cerkev lahko prišli, zato jim omogočite prevoz, oziroma pokličite v župnišče. Po maši bo pogostitev v dvorani, zato vas naprošam, da ob tej priložnosti kaj napečete in prinesete v župnišče v soboto, od 17. do 18. ure. V nedeljo bo od 9.30 naprej bo priložnost za sveto spoved. Letos bo z nami g. Dragan Adam, duhovni pomočnik iz Planine. Prejem bolniškega maziljenja predpostavlja, da kristjan prej opravi sveto spoved, da je notranje pripravljen za prejem zakramenta.

Izšla je nova številka tiskanih oznanil naš Rakek, ki si jo vzemite pri izhodu.