24. NEDELJA MED LETOM, 17.9.2023

Objavil | 17 september, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Jožef Kupertinski, redovnik, v torek Januarij, mučenec, v sredo korejski mučenci, v četrtek Matej, evangelist, v petek Mavricij, mučenec in v soboto p. Pij iz Pietrelcine, redovnik.

Danes teden bo 25. nedelja med letom.

Poleg oznanjenih svetih maš, bo v soboto še sveta maša ob 7. dnevu, za + Silva Gorjanca. Za sveto maš so darovali člani cerkvenega MPZ naše župnije. Bog povrni!

Prihodnjo nedeljo bomo obhajali Dan služenja, ko bomo med sveto mašo obhajali zakrament bolniškega maziljenja. Omogočite starejšim in onemoglim prihod v cerkev. Po maši bo prijateljsko srečanje. Sodelovale bodo tudi članice društva Klasje. Vsi, ki boste prejeli zakrament bolniškega maziljenja, opravite tudi sveto spoved, ki je povezana s prejemom zakramenta bolniškega maziljenja. Spovednik bo na voljo v petek, ob 18. uri v cerkvi na Rakeku.

V kulturnem domu v Planini bo 23.9., od 15. do 18. ure potekala izmenjevalnica in pomoč prizadetim v poplavah. Prinesete lahko dobro ohranjena oblačila, obutev, belo tehniko in gradbeni material. Več o tem je na plakatu na oglasni deski pri izhodu iz cerkve.

• v ponedeljek ob 19.00:  + Anton Urbas, obl.
  •                          ob 19.00:  – v dober namen na priprošnjo sv. Hieronimu
  • v četrtek ob 19.00:         – v zahvalo za 30. let zakona
  • v soboto  ob 19.00:        – za zdravje in Božji blagoslov