25. NEDELJA MED LETOM, 24.9.2023

Objavil | 24 september, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Firmin, mučenec, v torek Kozma in Damjan, mučenca, v sredo Vincencij Pavelski, redovni ustanovitelj, v četrtek Venčeslav, mučenec, v petek Mihael, Gabrijel in Rafael, nadangeli in v soboto Hieronim, cerkveni učitelj.

Danes teden bo 26. nedelja med letom, ki bo tudi rožnovenska nedelja.

Poleg oznanjenih svetih maš, bo v petek ob 19h, še sveta maša za + Milana Brezca, ob 7. dnevu.

Mašo zanj so darovali člani in članice NSi. Bog povrni!

Pri pultu za revije, si vzemite aktualno številko tiskanih oznanil, Naš Rakek.

Veseli smo, da so danes skupaj z našim farnim občestvom, pri nedeljski sveti maši, ki je središče kristjanovega tedenskega življenja, članice in člani župnijskega zbora iz Rogaške Slatine, ki so na svojem letnem izletu. Želimo jim vsega dobrega in vsega blagoslova.

Po sveti maši ste  vsi starejši in njihovi domači, lepo povabljeni v dvorano, da se prijateljsko srečamo ob današnjem Dnevu služenja.