25. NEDELJA MED LETOM, 24.9.2023

Objavil | 24 september, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Firmin, mučenec, v torek Kozma in Damjan, mučenca, v sredo Vincencij Pavelski, redovni ustanovitelj, v četrtek Venčeslav, mučenec, v petek Mihael, Gabrijel in Rafael, nadangeli in v soboto Hieronim, cerkveni učitelj.

Danes teden bo 26. nedelja med letom, ki bo tudi rožnovenska nedelja.

V soboto, ob godu sv. Hieronima, zavetnika Ivanjega sela in cerkve, bo ob 19. uri sveta maša v Ivanje selu. V farni cerkvi je za to ne bo.

Prihodnjo nedeljo, bo žegnanje v Ivanjem selu.  Ob 10. uri, bo praznična sveta maša, zato vabljeni vsi prebivalci tega kraja k maši. Ofer po maši, bo namenjen vzdrževanju podružne cerkve. Bog povrni!

Po sveti maši ste  vsi starejši in njihovi domači, pa tudi ostalo farno občestvo lepo povabljeni v dvorano, da se prijateljsko srečamo ob današnjem Dnevu služenja.

• v ponedeljek ob 19.00:   – v zahvalo Bogu in Mariji
  • v četrtek ob 19.00:          + Anton Jernejčič, obl.
  • v soboto  ob 19.00:         + Alojz in Stanislava Matičič (IVANJE SELO)
  • v nedeljo ob 8.30:      – za žive in pokojne farane (UNEC)
  • ob 10.00:                       – za ivanjsko sosesko in prebivalce

OKLIC:

Ženin: JANI DEBEVEC, kat., samski, po poklicu vzgojitelj predšolskih otrok, sin  Janeza in Slavice, roj. Kolar; ženin je rojen 22.9.1993 v Postojni, biva v Ivanje selu 35, župnija Unec.

in

Nevesta: NINA HRIBLJAN, kat., samska, po poklicu kemijski tehnik, hči Petra in Dragice, roj. Miljuš; nevesta je rojena 4.2.1998 v Postojni, biva v Ivanjem selu 35, župnija Unec.