26. NEDELJA MED LETOM, 8.10.2023

Objavil | 8 oktober, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Abraham, svetopisemski očak, v torek Danilo, škof, v sredo Janez XXXIII., papež, v četrtek Maksimiljam Celjski, mučenec, v petek Gerald, vitez in v soboto Kalist I., mučenec.

Danes teden bo 28. nedelja med letom.

Povabljeni k skupni molitvi rožnega venca. V ponedeljek, 9.10., jo bodo ob 18.30 oblikovali veroukarji in starši 4. in 5. razreda, v četrtek, 12.10., pa veroukarji in starši 3. razreda..

Od 8. do 15. oktobra, bo potekal tudi 32. Teden za življenje z geslom, »Povzdignimo dar življenja«! Na oglasni deski je plakat, kjer so napisani dogodki, ki se bodo odvijali.

V pisarni, lahko že poimensko oddate za molitve za priporočene rajne, za katere bomo molili na praznik Vseh svetih.

• v ponedeljek ob 19.00:   – na čast sv. Antonu
  • v četrtek ob 19.00:          + Vladimir Matičič
  • v soboto  ob 19.00:         – po namenu
  • v nedeljo ob 8.30:      – za žive in pokojne farane

OKLIC:

Ženin: URBAN MALC, kat., samski, po poklicu dipl. inž. računalništva in informatike, sin  Antona in Marije, roj. Gnezda; ženin je rojen 1.2.1996 v Ljubljani, biva na Uncu 20, župnija Unec.

in

Nevesta: NASTJA JURJEVČIČ, kat., samska, po poklicu živilsko prehranski tehnik, hči Renata in Melite, roj. Baraga, nevesta je rojena 26.9.2000 v Postojni, biva na Vrhu 7, župnija Stari trg pri Ložu.