26. NEDELJA MED LETOM, 8.10.2023

Objavil | 8 oktober, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Abraham, svetopisemski očak, v torek Danilo, škof, v sredo Janez XXXIII., papež, v četrtek Maksimiljam Celjski, mučenec, v petek Gerald, vitez in v soboto Kalist I., mučenec.

Danes teden bo 28. nedelja med letom.

Ob tretji nedelji v mesecu, bo reden ofer za potrebe naše župnije. Bog povrni za vaše darove!

Povabljeni k skupni molitvi rožnega venca. V torek, 10.10., jo bodo ob 18.30 oblikovali veroukarji in starši 4. in 5. razreda, v petek, 13.10., pa veroukarji in starši 3. razreda..

Prihodnjo soboto, čistijo in urejajo cerkev starši veroukarjev 6. in 7. razreda.

Od 8. do 15. oktobra, bo potekal tudi 32. Teden za življenje z geslom, »Povzdignimo dar življenja«! Na oglasni deski je plakat, kjer so napisani dogodki, ki se bodo odvijali.

V pisarni, lahko že poimensko oddate za molitve za priporočene rajne, za katere bomo molili na praznik Vseh svetih.