28. NEDELJA MED LETOM, 9.10. 2022

Objavil | 9 oktober, 2022

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Danilo, škof, v torek Janez XXIII., papež, v sredo Maksimiljan Celjski, mučenec, v četrtek Gerald, vitez, v petek Kalist I., papež in v soboto Terezija Avilska, cerkvena učiteljica.

Danes teden bo 29. nedelja med letom.

V mesecu oktobru, povabljeni k molitvi rožnega venca. Kot družine in posamezniki ga molite doma, pridružite pa se nam tudi v cerkvi, pol ure pred svetimi mašami. V tem tednu ga bodo v torek oblikovali veroukarji in starši 7. in 8. razreda, v petek pa veroukarji in starši 6. razreda.

Prihodnjo nedeljo bo redni mesečni ofer, za vzdrževanje cerkve in župnišča. Bog povrni.

V pisarni, že lahko poimensko oddate molitve za vaše rajne, za katere bomo molili na praznik Vseh svetih.

Na voljo je aktualna številka tiskanih oznanil, Naš Rakek, vzemite si jo pri izhodu iz cerkve.