29. NEDELJA MED LETOM, 17.10. 2021

Objavil | 17 oktober, 2021

Godovi  in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Luka, apostol in evangelist, v torek Pavel od Križa, duhovnik, v sredo Vendelin, opat, v četrtek Uršula, mučenka, v petek Janez Pave II., papež in v soboto Janez Kapistran, duhovnik.

Danes teden bo 30. nedelja med letom, ki je tudi misijonska nedelja. Nabirka bo namenjena za misijone. Bog povrni!

Prihodnjo nedeljo, bomo med mašo obhajali tudi zakrament bolniškega maziljenja. Poskrbite, da bodo vsi starejši, ki sicer ne morejo v cerkev lahko prišli, zato jim omogočite prevoz. Prejem bolniškega maziljenja predpostavlja, da kristjan prej opravi tudi sveto spoved, da je notranje pripravljen za prejem zakramenta.

V mesecu oktobru, ne pozabimo na molitev rožnega venca. Radi ga kot družine in posamezniki molite doma, prav tako pa vabljeni tudi v cerkev, kjer ga molimo pol ure pred sveto mašo (18.30). V prihodnjem tednu, ga bodo oblikovali v četrtek veroukarji in starši 8. in 9. razreda.

V pisarni lahko poimensko oddate molitve za vaše rajne, za katere bomo molili na praznik Vseh svetih, prav tako pa tudi že sprejemam mašne namene za prihodnje koledarsko leto.

• v ponedeljek ob 19.00: – za vse dobrotnike
  • v četrtek ob 19.00: + Anton Svet in Franc Udovič, obl.
  • v soboto ob 19.00: + Alojz Rudolf, mlajši
  • v nedeljo ob 8.30: – za žive in pokojne farane