29. NEDELJA MED LETOM, 22.10.2023

Objavil | 22 oktober, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Janez Kapistran, duhovnik, v torek Anton Marija Claret, redovni ustanovitelj, v sredo Krizant in Darija, mučenca, v četrtek Demetrij Solunski, mučenec, v petek Sabina Avilska, mučenka in v soboto Simon in Juda Tadej, apostola.

Danes teden bo 30. nedelja med letom, ki bo tudi žegnanjska nedelja, ko se spominjamo obletnice posvetitve naše cerkve.

Povabljeni k skupni molitvi rožnega venca v našo župnijsko cerkev. V torek, 24.10., ga bodo ob 18.30 oblikovali člani Župnijskega pastoralnega sveta, v petek, 27.10., ob 18.30, pa mladi iz naše župnije .

V pisarni, lahko poimensko oddate za molitve za priporočene rajne, za katere bomo molili na praznik Vseh svetih, prav tako pa tudi že sprejemam mašne namene za prihodnje koledarsko leto.

Bog povrni za vaše darove ob misijonski nedelji, ki so namenjeni za misijone. Oddate jih v nabiralnik pri izhodu. Tam si lahko vzamete tudi žepni misijonski koledarček, pri tiskovinah pa revijo Misijonska obzorja.

Prihodnjo soboto ob 20. uri, bo koncert otroškega in dekliškega pevskega zbora naše župnije. Pesmi bodo posvečene Mariji, z naslovom »Ave, Kraljica rožnega venca.« Vabljeni k udeležbi.

Prihodnjo nedeljo bo tudi spovedovanje pred praznikom Vseh svetih, ki je zapovedan praznik, zato povabljeni da pristopite k zakramentu svete spovedi. Od 9.30 naprej, bo na razpolago duhovnik za sv. spoved ali pogovor.