3. NEDELJA MED LETOM, 21.1. 2024

Objavil | 21 januar, 2024

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Vincencij, diakon, v torek Ildefonz, škof, v sredo Frančišek Saleški, cerkveni učitelj, v četrtek bo praznik Spreobrnitve apostola Pavla, v petek godujeta Timotej in Tit, škofa in v soboto Angela Merici, redovna ustanoviteljica.

Danes teden bo 4. nedelja med letom.

Danes ob 17. uri, vsi lepo povabljeni v našo cerkev, na božični koncert dekliškega in otroškega pevskega zbora naše župnije.

V četrtek, na praznik Spreobrnitve apostola Pavla, bomo sklenili teden molitve za edinost kristjanov.

V petek 26. januarja, se bo ob 18. uri, začel tečaj za zaročence v naši dekaniji, ki bo potekal v Cerknici. Vabljeni pari, ki se želijo  letos poročiti, da se prijavijo. Prijave sprejema župnik v pisarni.

V petek 26. januarja, bo v prišel Cerknico celjski škof Maksimilijan Matjaž. Ob 18.00 uri bo imel v župnijski cerkvi sveto mašo, po maši pa bo govoril o izzivih sinodalne poti Cerkve. Po maši pogovor s škofom v mladinskem centru.

V soboto, čistijo in urejajo župnijsko cerkev starši 8. in 9. razreda.

Na voljo je aktualna številka tiskanih oznanil, Naš Rakek, ki si jo vzemite pri izhodih.