3. NEDELJA MED LETOM; 27.1. 2019

Objavil | 27 januar, 2019

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Tomaž Akvinski , cerkveni učitelj, v torek Konstancij, škof, v sredo Martina, mučenka, v četrtek Janez Bosko, redovni ustanovitelj, v petek Brigita Irska, opatinja, v soboto pa bo praznik Jezusovega darovanja – svečnica.

Danes teden bo 4. nedelja med letom.

Poleg oznanjenih svetih maš, bo v soboto še sveta maša, za + Marka Marca, ob 7. dnevu.

V soboto na praznik Jezusovega darovanja – svečnico, bo praznična sveta maša ob 18. uri, pri kateri bomo blagoslovili sveče, ki jih boste lahko vzeli na svoje domove.

Bog povrni: družini Merzel Vlaste in Herblanovim, družini Kebe, družini Rudolf iz Ivanjega sela, sosedoma Zizi in Anelu, ter: sestri Ivanki, družini Ivančič, Blažek, Joži Matičič, Ivanki Matičič, Mariji Logar, družini Švigelj in Puntar iz Ivanjega sela, družini Malc, Damjanu Rebcu, Ivi Dimic, Jožici Rebec, družini Prešeren Hrestak, Antoniji Hlad, družini Gabrejna, ter drugim prijateljicam, ki ste darovali za svete maše in cerkev, ob smrti Jelke Matičič.

V pisarni lahko dobite podrobni program župnijskega romanja v času prvomajskih počitnic, ko se bomo odpravili po Martinovi poti.

• v ponedeljek ob 18.00: + iz družine Hlad
  • v četrtek ob 18.00: + Ana Kostrevc