3. VELIKONOČNA NEDELJA, 1.5. 2022

Objavil | 4 maj, 2022

Godovi  v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Atanazij, škof in cerkveni učitelj, v torek Filip in Jakob ml., apostola, v sredo Florjan, mučenec, v četrtek Gotard, menih, v petek Dominik Savio, zavetnik ministrantov, in v soboto Gizela Opatinja.

Danes teden bo 4. velikonočna nedelja, nedelja Dobrega Pastirja, ki je tudi svetovni molitveni dan za nove duhovne poklice.

V tem tednu bosta prvi petek in sobota, zato ste povabljeni k zakramentu spovedi in obhajila. V petek dopoldne bom obiskal bolnike po domovih.

V sredo bo naša župnija gostila na rednem srečanju naše dekanijske duhovnike. Vsi verniki ste povabljeni k molitvi pred Najsvetejšim ob 9. uri in sveti maši ob 9.30.

Pred nedeljo Dobrega pastirja, prihodnji teden, bo potekal teden molitve za duhovne poklice z geslom: »Pojdi in popravi mojo cerkev!« Omenjeni teden molitve za duhovne poklice v nas želi prebuditi zavest, da smo vsi soodgovorni, da vsak na svoj način prispevamo delež, tako v molitvi kot v konkretnih dejanjih.

V tem tednu ne bo veroučnih ur, otroci naj prihajajo k šmarnicam. Ob sredah ob 19h, bodo potekale v Ivanjem selu.

• v ponedeljek ob 19.00:  + Božidar Gnezda, obl.
  • v sredo ob 9.30:            + Marija Mlinar
  • v četrtek ob 19.00:       + Anton Oblak