3. VELIKONOČNA NEDELJA, 18.4. 2021

Objavil | 18 april, 2021

Godovi  v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Leon IX., papež, v torek Teotim, mučenec, v sredo Anzelem, škof in cerkveni učitelj, v četrtek Hugo, škof, v petek Jurij, mučenec in zavetnik mesta Ljubljane in v soboto Marija Kleopova, svetopisemska žena.

Danes teden bo 4. velikonočna nedelja, nedelja Dobrega pastirja.

Danes pa vse do prihodnje nedelje, v vesoljni Cerkvi obhajamo teden molitve za duhovne poklice, ki se bo sklenil na nedeljo Dobrega pastirja. Geslo letošnjega molitvenega tedna za nove duhovne poklice je: »Pripadaj, išči in se odloči!« Vsi skupaj in kot posamezniki molimo v ta namen, saj v sedanjem času še bolj potrebujemo novih duhovnih poklicev!

Sedaj obhajamo maše znova z prisotnostjo božjega ljudstva, zato povabljeni k redni udeležbi. Upoštevajmo pa tudi vse preventivne ukrepe za preprečitev širjenja virusa.

V pisarni, ali telefonu, lahko že naročite mašne namene za poletne mesece, junij, julij in avgust.

• v ponedeljek ob 19.00: + Marija Mlinar
  • v četrtek ob 19.00: + Anton Jernejčič