31. NEDELJA MED LETOM; 4.11. 2018

Objavil | 4 november, 2018

Godovi in prazniki v prihodnjem tednu:

Jutri godujeta Zaharija in Elizabeta, starša Janeza Krstnika, v torek Lenart, opat, v sredo Engelbert, škof, v četrtek Elizabeta od Svete Trojice, redovnica, v petek bo praznik spomina posvetitve Lateranske bazilike in v soboto Leon Veliki, papež in cerkveni učitelj.

Danes teden bo 32. nedelja med letom, Martinova nedelja, ko bomo obhajali žegnanje v naši farni cerkvi.

Danes teden bomo tudi blagoslovili obnovljeni zvonik. Praznična sveta maša bo ob 10. uri, ki jo bo vodil g. stolni prošt.

V torek ob 18. uri,  vabljeni k pletenju vencev v župnišče za nedeljsko slovesnost.

Danes, ob zahvalni nedelji, ko se Bogu zahvaljujemo, za vse kar nam v našem življenju naklanja, se tudi sam zahvaljujem vsem župnijskim sodelavcem, ki požrtvovalno sodelujete v življenju župnije, na takšen ali drugačen način. Naj Bog blagoslavlja še naprej vaša iskrena prizadevanja, za rast božjega kraljestva med nami.

Prihodnjo nedeljo bo ofer namenjen za domačega duhovnika. Bog povrni za vaše darove, tudi za vse kar mi namenite tekom leta.

V tem tednu bo zopet verouk po veroučnem urniku.

Sedaj po blagoslovu bom izpostavil Najsvetejše v češčenje. Vabim vas, da se osebno zadržite v molitvi. Na oglasni deski je spored skupin, ki boste skozi ves dan oblikovali molitev, zato vas vabim, da teh nekaj ur z veseljem in v velikem številu oblikujete molitev. Ob 17. uri pa slovesni sklep češčenja, ki ga bo vodil g. Matic Lesjak, duhovnik celjske škofije, letošnji novomašnik.

• v ponedeljek ob 18.00: + iz družine Hlad
  • v četrtek ob 18.00: – po namenu