31. NEDELJA MED LETOM, 5.11.2023

Objavil | 5 november, 2023

Godovi in prazniki v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Lenart, opat, v torek Engelbert, škof, v sredo Bogomir, škof, v četrtek bo bogoslužni praznik Posvetitve Lateranske bazilike, v petek goduje Leon Veliki, papež in v soboto Martin, škof.

Danes teden bo 32. nedelja med letom, v naši župniji pa bo Martinova nedelja.

V soboto, ob godu svetega Martina, vabljeni k praznični sveti maši, ob 18. uri.

Ofer prihodnje nedelje, na farno žegnanje, bo namenjen kurjavi.

V tem mesecu  bomo še posebej v molitev vključili vse naše priporočene rajne.

Za vse odrasle, ki se zanimajo za krščansko življenje in bi radi postali kristjani, povabljeni na katehumenat, pripravo odraslih na zakramente uvajanja. Za našo dekanijo bo potekalo v župnišču na Blokah. Uvodno srečanje bo v soboto, 18.11. ob 10h.

Danes, ob zahvalni nedelji, ko se Bogu zahvaljujemo za vse kar nam v našem življenju naklanja, se v imenu g. nadškofa in lastnem imenu, zahvaljujem vsem župnijskim sodelavcem, ki požrtvovalno sodelujete v življenju župnije, na različne načine. Naj Bog blagoslavlja še naprej vaša iskrena prizadevanja, za rast božjega kraljestva med nami, ker predvsem vršite to kar je prav.

• v ponedeljek ob 18.00:   + Draja Levinger, obl.
  • v četrtek ob 18.00:           – za srečen porod
  • v soboto  ob 18.00:          + Francka, obl. in Matevž Mulec