32. NEDELJA MED LETOM, 12.11.2023

Objavil | 12 november, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:
Jutri goduje Stanislav Kostka, redovnik, v torek Lovrenc Irski, škof, v sredo Albert Veliki, cerkveni učitelj, v četrtek Marjeta Škotska, kraljica, v petek Elizabeta Ogrska, redovnica, v soboto pa bo bogoslužni spomin posvetitve bazilik svetega Petra in Pavla v Rimu.

Danes teden bo 33. nedelja med letom.
Ob tretji nedelji v mesecu, bo prihodnjo nedeljo, reden ofer za potrebe naše župnije. Ob preteklem neurju, je veter povzročil škodo na strehi naše cerkve. To bo potrebno čimprej sanirati. Vaši darovi bodo tokrat namenjeni sanaciji. Bog povrni!

Za vse odrasle, ki se zanimajo za krščansko življenje in bi radi postali kristjani, povabljeni na katehumenat, pripravo odraslih na zakramente uvajanja. Za našo dekanijo bo potekalo v župnišču na Blokah. Uvodno srečanje bo v soboto, 18.11. ob 10h.

Povabljeni k redni molitvi pred Najsvetejšim, ob petkih, pol ure pred sveto mašo. V tem mesecu še posebej v molitev vključujemo vse naše priporočene rajne.

Prihodnjo soboto, bo v Zavodu sv. Stanislava srečanje članov ŽPS- ja in drugih sodelavcev. Vsi vabljeni k udeležbi.

Starši lahko že prijavite svoje otroke na srečanje s svetim Miklavžem.

Pri policah za revije, si vzemite novo številko tiskanih oznanil, Naš Rakek.