32. NEDELJA MED LETOM, 6.11. 2022

Objavil | 6 november, 2022

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Engelbert, škof, v torek Janez Duns Skot, teolog, v sredo bo bogoslužni praznik posvetitve lateranske bazilike v Rimu, v četrtek goduje Leon Veliki, cerkveni učitelj, v petek Martin, škof in v soboto Jozafat Kunčević, mučenec.

Danes teden bo 33. nedelja med letom.

V pisarni že sprejemam mašne namene za prihodnje koledarsko leto.

Povabljeni k redni molitvi pred Najsvetejšim, ob petkih, pol ure pred sveto mašo. V tem mesecu  bomo še posebej v molitev vključili vse naše priporočene rajne.

Danes, ob zahvalni nedelji, ko se Bogu zahvaljujemo za vse kar nam v našem življenju naklanja, se v imenu g. nadškofa in lastnem imenu, zahvaljujem vsem župnijskim sodelavcem, ki požrtvovalno sodelujete v življenju župnije, na različne načine. Naj Bog blagoslavlja še naprej vaša iskrena prizadevanja, za rast božjega kraljestva med nami.