32. NEDELJA MED LETOM, MARTINOVA NEDELJA, 12.11.2023

Objavil | 12 november, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Stanislav Kostka, redovnik, v torek Lovrenc Irski, škof, v sredo Albert Veliki, cerkveni učitelj, v četrtek Marjeta Škotska, kraljica, v petek Elizabeta Ogrska, redovnica, v soboto pa bo bogoslužni spomin posvetitve bazilik svetega Petra in Pavla v Rimu.

Danes teden bo 33. nedelja med letom.

Za vse odrasle, ki se zanimajo za krščansko življenje in bi radi postali kristjani, povabljeni na katehumenat, pripravo odraslih na zakramente uvajanja. Za našo dekanijo bo potekalo v župnišču na Blokah. Uvodno srečanje bo v soboto, 18.11. ob 10h.

Prihodnjo soboto bo v Zavodu sv. Stanislava srečanje članov ŽPS- ja in drugih sodelavcev. Vsi vabljeni k udeležbi.

V tednu pred vsemi svetimi, smo uspešno zaključili obnovo škarpe na desni strani cerkve, ki je bila potrebna temeljite obnove. Bog povrni za darove! Današnji darovi ob ofru, pa bodo namenjeni za kurjavo.  Bog povrni!

Starši lahko že prijavite svoje otroke na srečanje s svetim Miklavžem.

• v ponedeljek ob 18.00:  + Terezija in Franc Urbas (Ivanje selo 50)
  • v četrtek ob 18.00:         + Tone Puntar (Ivanje selo)
  • v soboto  ob 18.00:        + iz družine Lovko
  • v nedeljo ob 8.30:      – v zahvalo za zdravje