33. NEDELJA MED LETOM, 14.11. 2021

Objavil | 14 november, 2021

Godovi  in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Albert Veliki, škof in cerkveni učitelj, v torek Marjeta Škotska, kneginja, v sredo Elizabeta Ogrska, redovnica, v četrtek bo praznik spomina posvetitve bazilik sv. Petra in Pavla v Rimu, v petek goduje Matilda, redovnica in v soboto Edmund, kralj.

Danes teden bo slovesni praznik Kristusa Kralja vesoljstva, zadnja nedelja cerkvenega leta.

Danes ob koncu, bo ofer za kurjavo v cerkvi. Bog povrni.

Verouk redno poteka po urniku, prav tako tudi maše. Držimo se ukrepov in tako poskrbimo za svoje zdravje in zdravje svojega bližnjega.

V pisarni lahko starši že prijavite svoje otroke na srečanje s svetim Miklavžem, ki bo v nedeljo, 5.12., v župnišču na Rakeku.

Poleg oznanjenih svetih maš, bo v soboto še sveta maša ob 7. dnevu, za + Darjo Levinger.

• v ponedeljek ob 18.00: + Štefanija Kavčič, obl.
  • v četrtek ob 18.00: + starši in sorodniki Stržaj
  • – za ustanovitelje te župnije in cerkve
  • v soboto ob 18.00: + Ivanka in Franc Petrič
  • v nedeljo ob 8.30: – za žive in pokojne farane