33. NEDELJA MED LETOM, 19.11.2023

Objavil | 19 november, 2023

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Edmund, kralj, v torek bo spomin Darovanja Device Marije, v sredo goduje Cecilija, mučenka, v četrtek Klemen I., papež, v petek Vietnamski mučenci, v soboto pa goduje Katarina Aleksandrijska, mučenka.

Danes teden bo slovesni praznik Kristusa Kralja vesoljstva, s katerim tudi sklepamo bogoslužno leto.

V torek bo po sveti maši (18.45) redna seja Župnijskega pastoralnega sveta.

V soboto 25. novembra, bo v Grahovem sv. maša za vse nasilno pomorjene žrtve komunistične revolucije. Slovesnost bo ob 18.00 vodil ljubljanski pomožni msgr. Franci Šuštar. Vabljeni.

Starši ste povabljeni, da čimprej prijavite svoje otroke na Miklavževanje. To bo v nedeljo, 3.12., ob 16h v župnijski dvorani.

Adventni oratorijski dan bo potekal v soboto, 2.12., od 10. do 16. ure. Vabljeni vsi otroci. Prijave v vpisarni.