4. POSTNA NEDELJA, 10.3. 2024

Objavil | 10 marec, 2024

Godovi v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Benedikt, škof, v torek Inocenc, papež, v sredo Evfrazija, mučenka, v četrtek Matilda, kraljica, v petek Klemen Marija Dvoržak, redovnik in v soboto Herbert, škof.

Danes teden bo 5. postna nedelja, tiha nedelja, hkrati pa tudi papeška.

Ob tretji nedelji, bo reden ofer za potrebe naše župnije. Bog povrni!

V torek ob 19h, bo redna seja ŽPS ja.

Vabljeni k zvestemu uresničevanju letošnje župnijske postne akcije »Spreobrnite se in boste živeli«. Več o tem  je v zgibankah.

Vabljeni k postni pobožnosti križevega pota, ki poteka ob petkih pol ure pred sveto mašo, ob 17.30. V petek jo bodo oblikovali veroukarji in starši 1. in 3. razreda.

V petek bo v župnijski dvorani ob 19. uri potekal tretji postni večer. Nagovoril nas bo msgr. Stanislav Hočevar, upokojeni beograjski nadškof. Spregovoril bo o kristjanovem odnosu do časa. Lepo vabljeni.

Prihodnjo nedeljo bomo ob 13.30, odšli na postno romanje. Pridružili se bomo občestvu župnije Preserje, kjer bomo ob 15. uri molili križev pot na Žalostni gori. Še v tem tednu se lahko prijavite.