4. VELIKONOČNA NEDELJA, 25.4. 2021

Objavil | 25 april, 2021

Godovi  v  prihodnjem tednu:

Jutri godujeta Klet in Marcelin, papeža, v torek Cita, dekla, v sredo Peter Chanel, duhovnik, v četrtek Katarina Sienska, cerkvena učiteljica in sozavetnica Evrope, v petek Pij V., papež in v soboto Jožef – Delavec, praznik.

Danes teden bo 5. velikonočna nedelja.

Danes, na nedeljo Dobrega pastirja, sklepamo teden, ko smo še na poseben način molili za duhovne poklice. Geslo letošnjega molitvenega tedna za nove duhovne poklice je: »Pripadaj, išči in se odloči!« Čeprav se je teden sklenil, naj se naša goreča molitev v ta namen ne zaključi!

V soboto stopamo v mesec maj, in s tem povezano šmarnično pobožnost v čast Kraljici Majnika. Praznična sveta maša bo ob 19. 30 uri.

Šmarnice bodo združene s sveto mašo, ob torkih, sredah in petkih, ob 19. uri. Redno naj se jih udeležujejo tudi veroukarji z družinami, namesto veroučnih ur.

Da bo v cerkvi dovolj prostora za vse in upoštevanje varnostnih ukrepov, k šmarnični pobožnosti, ob torkih prihajajte veroukarji in starši od 1-3. razreda, v sredah, veroukarji in starši od 4-6. razreda in v petkih veroukarji in starši od 7.- 9. razreda  in tudi birmanci.

Pri izhodu, vzemite aktualno številko tiskanih oznanil, Naš Rakek.