4. VELIKONOČNA NEDELJA, 8.5. 2022

Objavil | 8 maj, 2022

Godovi  v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Izaija, prerok, v torek Job, svetopisemski mož, v sredo Pankracij, mučenec, v četrtek Leopold Mandič, redovnik, v petek bo spomin Fatimske Matere Božje, v soboto pa goduje Bonifacij, mučenec.

Danes teden bo 5. velikonočna nedelja.

V mesecu maju, poteka združeno s sveto mašo šmarnična pobožnost. Vabljeni h redni udeležbi in sodelovanju.

V soboto ob 15.30 bo za prvoobhajance in njihove družine iz obeh župnij, potekala duhovna priprava na praznik prvega svetega obhajila. Dobimo se pred cerkvijo na Rakeku. Velja za vse člane družin.

Slovenski katoliški tednik Družina praznuje 70. obletnico izhajanja. Jubilej obhajamo prav v teh dneh. Tednik Družina je že desetletja zanesljiva leča, skozi katero slovenski kristjani presojamo svet in naš čas, hkrati pa je zvesti spremljevalec in trdna opora v nepredvidljivosti sodobnega časa.  Ob tem jubileju so sodelavci Družine pripravili posebne zgibanke, ki jih boste danes prejeli pri ofru.

• v ponedeljek ob 19.00: + Milena Hrovat
  • v četrtek ob 19.00: + Janez Bauman, + iz družine Bauman