5. POSTNA NEDELJA; 7.4. 2019

Objavil | 6 april, 2019

Godovi in prazniki v prihodnjem tednu:

Jutri goduje Dionizij, škof, v torek Maksim Aleksandrijski, škof, v sredo Domen, mučenec, v četrtek Stanislav, škof, v petek Julij, papež in v soboto Ida, redovnica.

Danes teden bo cvetna nedelja.

Danes ob 12.45, bomo odšli na postno romanje.

V petek bodo križev pot oblikovali veroukarji in starši 7. razreda, danes teden pa biblična skupina.

V petem postnem tednu, smo povabljeni v postni akciji k tednu odpovedi. To velja zlasti za naše razvade. Še posebej nas postna akcija vabi da se odpovemo razvadi opravljanja in obrekovanja.

V tem tednu bo potekal na Radiu Ognjišče, radijski misijon z geslom: »Cerkev je mlada«. Vabljeni k poslušanju misijonskih nagovorov in premišljevanj. V petek bo v okviru misijona potekal tudi spovedni dan.

Pri izhodu iz cerkve, si lahko vzamete oljčne vejice. Priporočen dar je vsaj 2 evra, ki je namenjen vzdrževanju cerkva v Istri. Bog povrni.

Danes teden, na cvetno nedeljo, bomo bogoslužje začeli z blagoslovom zelenja pred cerkvijo, nato pa bomo v procesiji vstopili v cerkev. Med mašo bo priložnost za sveto spoved pred prazniki.