BINKOŠTI, 28.5.2023

Objavil | 28 maj, 2023

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri bo praznik Marije Matere Cerkve – binkoštni ponedeljek, v torek godujejo Kancijan in drugi oglejski mučenci, v sredo bo praznik Obiskanja Device Marije in sklep šmarnične pobožnosti, v četrtek goduje Justin, mučenec, v petek Marcelin in Peter, mučenca in v soboto, Karel Lwanga in drugi ugandski mučenci.

Danes teden bo slovesni praznik Svete Trojice.

Tudi v zadnjem tednu meseca maja, vztrajajmo pri šmarnični pobožnosti in počastimo Marijo v naših molitvah.

Jutri na binkoštni ponedeljek, bo praznična sveta maša ob 19.30.

V sredo, na praznik Obiskanja Device Marije, bo praznična sveta maša ob 19.30.

Ob prvem petku in soboti, povabljeni k zakramentu spovedi in obhajila. V petek dopoldne bo obisk starejših po domovih.

Prihodnjo soboto ob 17. uri, vabljeni na koncert naše faranke, Veronike Godeša. Več o tem, na plakatu na oglasni deski, pri izhodu iz cerkve.

Prihodnjo nedeljo, bo v unški župniji potekala slovesnost prvega obhajila za vse prvoobhajance. Spomnimo se jih v svojih molitvah.