BINKOŠTI, 28.5.2023

Objavil | 28 maj, 2023

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri bo praznik Marije Matere Cerkve – binkoštni ponedeljek, v torek godujejo Kancijan in drugi oglejski mučenci, v sredo bo praznik Obiskanja Device Marije in sklep šmarnične pobožnosti, v četrtek goduje Justin, mučenec, v petek Marcelin in Peter, mučenca in v soboto, Karel Lwanga in drugi ugandski mučenci.

Danes teden bo slovesni praznik Svete Trojice.

Tudi v zadnjem tednu meseca maja, vztrajajmo pri šmarnični pobožnosti in počastimo Marijo v naših molitvah.

Jutri na binkoštni ponedeljek, bo praznična sveta maša ob 18. uri.

V sredo, na praznik Obiskanja Device Marije, bo praznična sveta maša ob 18. uri.

Ob prvem petku in soboti, povabljeni k zakramentu spovedi in obhajila. V petek dopoldne bo obisk starejših po domovih.

Prihodnjo nedeljo, bo v unški župniji potekala slovesnost prvega obhajila za vse prvoobhajance. Spomnimo se jih v svojih molitvah.

Poleg oznanjenih svetih maš, bo v torek ob 18. uri, v Ivanjem selu, še sveta maša za + Alojzijo Puntar, ob 7. dnevu. Bog povrni hčerki Lidiji Leskovšek, vnukoma Antonu in Andreju iz Laz, ter družini Ivane Puntar iz Ivanjega sela, ki ste darovali za svete maše in Ivanjsko cerkev.

• v ponedeljek ob 18.00:   + Ana Jernejčič, obl. in + Skotovi
  • v sredo ob 18.00:             + Vladimir Matičič