JEZUSOV KRST, 10.1. 2021

Objavil | 10 januar, 2021

Godovi in prazniki v  prihodnjem tednu:

Jutri goduje Pavlin Oglejski, škof, v torek Tatajana, mučenka, v sredo Hilarij, škof, v četrtrek Oton iz Jurkloštra, prior, v petek Pavel iz Teb, puščavnik in v soboto Honorat, škof.

Danes teden bo 2. nedelja med letom.

Veroučna srečanja, kakor doslej, potekajo na daljavo, zato veroukarji upoštevajte navodila svojih katehetov.

Veroukarji, vabljeni, da k jaslicam položite svoje darove ob letošnji trikraljevski akciji. Tudi drugi, lahko še danes oddate svoje prispevke v nabiralnik pri izhodu, za isti namen.

Vabljeni k svetim mašam, med tednom in v nedeljo, pa tudi pol ure prej k molitvi rožnega venca.

Prihodnja nedelja, je tudi nedelja verskega tiska. Vsak naj se vpraša, ali podpira verski tisk v naši krajevni Cerkvi, pa tudi koliko se preko njega zanima za življenje Cerkve.

Bog povrni družini Švigelj, ki so ob smrti Marije Švigelj, darovali za podružno ivanjsko cerkev. Bog povrni pa tudi družini Švigelj, Korošec, Milavec, Mele, Urbas, Modic, Debevec, Budnovim, in Franu Šviglju, Margareti Miličev, Joži Mlinar in Mateju Mestku, ter neimenovani darovalki, v zahvalo za duhovnika,  ki so darovali za svete maše.

• v ponedeljek ob 18.00: + Vladimir Matičič
  • v četrtek ob 18.00: + iz družin Švelc in Puntar