KRISTUS KRALJ, 20.11.2022

Objavil | 20 november, 2022

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri bo spomin Darovanja Device Marije, v torek Cecilija, mučenka, v sredo Klemen, papež, v četrtek Vietnamski mučenci, v petek Katarina Aleksandrijska, mučenka in v soboto Leonard Portomavriški, redovnik.

Danes teden bo 1. adventna nedelja, nedelja Karitas.

Nabirka bo namenjena za Karitas.

V letošnjem Tednu Karitas,  nas bo nagovarjalo geslo: »Dokler torej še utegnemo, delajmo dobro vsem« (Gal 6,10). Geslo nas spodbuja, naj osebno vero in konkretno ljubezen živimo med seboj, povezani v skupnosti. Več o tem je na plakatu slovenske Karitas na oglasni deski, pa tudi na njihovi spletni strani.

Jutri, bo redna seja župnijskega pastoralnega sveta. Začnemo s sveto mašo, ob 18. uri.

V pisarni starši prijavite svoje otroke na srečanje s svetim Miklavžem, ki bo v ponedeljek, 5.12., v župnišču na Rakeku, ob 18. uri.

• v ponedeljek ob 18.00:        + iz družine Cvetko (Martinjak)
  • v četrtek ob 18.00:             + Marija in Jože Urbas
  • v soboto ob 18.00:              + Ana in Karol Grčman