KRISTUS KRALJ, 20.11. 2022

Objavil | 20 november, 2022

Godovi v  prihodnjem tednu:

Jutri bo spomin Darovanja Device Marije, v torek Cecilija, mučenka, v sredo Klemen, papež, v četrtek Vietnamski mučenci, v petek Katarina Aleksandrijska, mučenka in v soboto Leonard Portomavriški, redovnik.

Danes teden bo 1. adventna nedelja, nedelja Karitas.

Nabirka bo namenjena za Karitas.

V letošnjem Tednu Karitas,  nas bo nagovarjalo geslo: »Dokler torej še utegnemo, delajmo dobro vsem« (Gal 6,10). Geslo nas spodbuja, naj osebno vero in konkretno ljubezen živimo med seboj, povezani v skupnosti. Več o tem je na plakatu slovenske Karitas na oglasni deski, pa tudi na njihovi spletni strani.

V torek, bo redna seja župnijskega pastoralnega sveta. Začnemo s sveto mašo, ob 18. uri.

Prihodnjo nedeljo, si boste po sveti maši lahko vzeli adventne venčke, ki jih bomo pri maši blagoslovili. Cena je 10 evrov. Denar je vsako leto namenjen za župnijske potrebe, zlasti za kurjavo. Bog povrni!

V pisarni starši prijavite svoje otroke na srečanje s svetim Miklavžem, ki bo v ponedeljek, 5.12., ob 18h, v župnišču.