SVETA DRUŽINA, 31.12.2023

Objavil | 31 december, 2023

Godovi in prazniki v prihodnjem tednu:

Jutri bo slovesni praznik Marije, Svete Božje Matere, v torek godujeta Bazilij Veliki in Gregor Nacianški, škofa in cerkvena učitelja, v sredo bo spomin Presvetega Jezusovega Imena, v četrtek goduje Angela, redovnica, v petek Simeon, puščavnik, v soboto pa bo slovesni praznik Gospodovega Razglašenja.

Danes teden bo slovesni praznik Jezusovega Krsta, zaključek božičnega časa.

Jutri, na novega leta dan, bo praznična sveta maša ob 10. uri.

V petek bo tretji sveti večer, ko bomo pokropili in pokadili svoje domove in skupaj molili.

V soboto, na praznik Gospodovega razglašenja, bo praznična sveta maša ob 19. uri. Vsi veroukarji, se zberite skupaj z družinami pri sveti maši. K jaslicam položite vaše darove, ki ste jih zbirali v adventu, ob premišljevanju spodbud v adventnem koledarju, za misijonarje. Pri izhodu bo nabiralnik, kamor lahko tudi vsi ostali darujete svoje prispevke, na voljo pa so tudi zgibanke s položnicami za vaše prispevke ob letošnji trikraljevski akciji. Bog povrni!

Prihodnjo nedeljo, bo ofer za domačega duhovnika. Bog povrni!

V pisarni, g. župnik, že sprejema mašne namene do meseca maja.

Sedaj po sveti maši, otroci in družine počakajte pred oltarjem, kjer boste prejeli blagoslov, ki ga Cerkev naklanja na današnji praznik.